יש לעטות מסכה

שמרו על ריחוק חברתי

שטפו ידיים

הזמנות מקוונות 

אנו שמחים לבשר כי הגנים הבהאים יפתחו בקרוב את שעריהם למבקרים באופן הדרגתי. לשמירה על בריאות הציבור, ניתן לארגן ביקורים באמצעות הזמנות מקוונות בלבד.

הודעה

בשל תקנות הבריאות המשתנות, אין ביכולתנו להבטיח את אישור הפניות להזמנת ביקור. עמכם הסליחה

בקרו אותנו
 

הגנים הבהאים נבנו כדי לספק גישה הולמת ומסגרת למקדשים בהם טמונים מייסדי הדת הבהאית. הגנים נועדו ליצור אווירה שקטה ורגועה המאפשרת לכל המבקרים ליהנות מסביבתם השלווה של האתרים הקדושים. הגנים פתוחים לקהל הרחב ללא עלות - כולם מוזמנים.

כמקובל באתרים מסוג זה, המבקרים מתבקשים להתלבש בצניעות, לעזור לשמור על המקום נקי ויפה ולהתנהג באופן שמתחשב ברגישויות של אחרים. אנא קראו את התזכורות הללו לפני כניסה לגנים.

אנא קראו את ההמלצות והתזכורות

 

בריאות ובטיחות הציבור

בטיחות המבקרים והצוות בגנים הבהאים היא דאגתנו העיקרית. להגנתכם, אנא זכרו למלא אחר כל הנחיות "התו הסגול" בהכנסכם לגנים.

אנא קראו את הנחיות "התו הסגול"

 

הביקור בהזמנה מראש בלבד

הנחיות משרד הבריאות הנוכחיות מגבילות את מספר האנשים המורשים להיכנס לגנים הבהאים בזמן נתון. המבקרים מתבקשים להזמין ביקור מראש באמצעות אתר האינטרנט ולהגיע עם אישור ההזמנה לשער הכניסה. אנא הציגו את האישור שקיבלתם לצוות בעת הגעתכם. כמו כן, המבקרים יידרשו למלא טופס הצהרת בריאות לפני כניסתם לאתר. מספר המקומות מוגבל וניתן לבקר במקום בהדרכה עצמית בלבד. בימים אלה אין סיורים מודרכים. אנו מקווים להרחיב את אפשרויות הביקור בגנים - אנא בדקו שנית מאוחר יותר מאחר ולעיתים מתפנה מקום.

למידע נוסף

מייל: ganbahai@bwc.org

טלפון 04-8313131

©2020 Bahá’í International Community