קבוצות מאורגנות

אם ברצונכם לארגן סיור עבור קבוצה המונה למעלה מ-18 איש, או קבוצה בעלת תחום עניין מיוחד, נשמח לסייע לכם בהכנת תכנית מתאימה. ניתן לארגן מספר סוגי סיורים, ונשמח לסייע בבחירת הסיור אשר יתאים באופן הטוב ביותר על ציפיות הקבוצה.

אנא צרו עמנו קשר לפחות שבוע לפני מועד הביקור המתוכנן, על מנת שנוכל לתאם עמכם יום ושעה, לתכנן את לוח הזמנים ולארגן הדרכה בשפה המועדפת על הקבוצה. הסיורים וההדרכה אינם כרוכים בתשלום.

לנוחיותכם ניתן לעיין בתיאור קצר של הסיורים השונים דרך התפריט הצדדי.

הקלקה על "הזמנת הסיור" תפתח בפניכם טופס שבו תתבקשו למלא מידע אודות הקבוצה והסיור שבו אתם מעוניינים. לאחר קבלת הטופס, ניצור עמכם קשר בדואר אלקטרוני לאישור הסידורים או כדי לדון בשינויים אפשריים.

המלצות ותזכורות

הגנים הבהאים הינם אתרים מקודשים הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. כפי שמקובל באתרים דומים, המבקרים מתבקשים להגיע בלבוש צנוע, לשמור על ניקיון האתר ועל יופיו, ולנהוג בהתחשבות ברגשות הזולת.

לבוש: המבקרים מתבקשים להגיע בלבוש המכסה את הכתפיים ומגיע עד הברכיים. בשל שבילי החצץ והמדרכות המרוצפות, אנו ממליצים על הגעה בנעלי הליכה נוחות שאינן מחליקות. בחודשי הקיץ מומלץ לחבוש כובע ולהצטייד בתכשירי הגנה מפני השמש.

הצילום בגנים מותר, מלבד בתוך המקדשים.

מזון ומשקאות: מבקרים מוזמנים להביא עמם בקבוקי מים. שתיית משקאות אחרים, אכילת מזון, לעיסתמסטיקים, ועישון אסורה בשטח הגנים.

עגלות: הכניסה עם עגלות אפשרית רק בכניסה הראשית בשדרות הציונות 80 ובקומת הכניסה של הרחבה התחתונה במושבה הגרמנית, רחוב הגפן 21. למען בטיחות המבקרים, השימוש בעגלות אינו אפשרי בסיורים בשל השיפוע התלול.

מגבלות נוספות: נא לא להביא בעלי חיים. אין להכניס כלי נשק.

ימים בהם הגנים סגורים: הגנים הבהאים סגורים למבקרים בחגים בהאים וביום כיפור. כמו כן, הגנים נסגרים לעיתים לקהל עקב מזג אויר גשום.

הודעות מיוחדות

סגירת הגנים בחיפה ובעכו

חיפה

חיפה ועכו

שעות הביקור בחיפה

המקדש והגנים הפנימיים:
9:00–12:00 יומי

הגנים החיצוניים:
9:00–17:00 יומי

לוח הסיורים ללא הזמנה »

שעות הביקור בעכו

המקדש והגנים הפנימיים :
9:00–12:00 שישי – שני בלבד

הגנים החיצוניים:
09:00-16:00 ימי רביעי-שני
12:00-16:00 ימי שלישי בלבד

לוח הסיורים ללא הזמנה »